MAGIK W NASZYM PRZEDSZKOLU

15-09-2023

Dziś nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista – pan Piotr. Magik przeniósł nas w świat iluzji i czarów. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i i radości. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, ponieważ aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie 🎩🐰

Każdy z nas dorosłych pamięta takie występy. I każdy z nas chciał być jak ten magik. Czarować świat aby był jeszcze piękniejszy. Dzisiaj nasze dzieci miały okazję przeżyć to samo, a nam patrząc na nie zostaje te wspaniałe wspomnienie dzieciństwa i czarodziejskiego świata gdzie chusta zamieniała się  w białego gołębia a królik wyskakiwał z cylindra.