WIZYTA W KWIACIARNI

Dziś kolejna grupa z naszego przedszkola odwiedziła kwiaciarnię, aby zobaczyć, jak wygląda codzienna praca z kwiatami 🥀💐🌷

Dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądały się różnym gatunkom roślin – zarówno ciętym, jak i doniczkowym 🌿🌹🪴

Podczas wizyty przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, jak dbać o kwiaty, aby jak najdłużej cieszyły się swoim pięknem 💐, a także poznać tajniki tworzenia bukietów.

Jeden z bukietów pani florystka przygotowała na nasze zamówienie.
Przepiękną wiązankę zabraliśmy do przedszkola i wręczyliśmy naszej Pani Dyrektor z okazji dzisiejszych urodzin 🎉

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie z „Kwiaciarni w Piwnicy” za gościnność oraz inspirujące zajęcia 🌸